Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 29 d., šeštadienį, 15 val. kviečiame dalyvauti tiesioginėje diskusijos „INFORMACINĖ HIGIENA – KAS TAI?“ transliacijoje.

Pasaulyje, kuriame daugiausia naujienų gauname iš socialinių tinklų ar telefonų, antraštės yra labai svarbios – nuo to, kaip jos sukurtos, priklausys, ar vartotojai naujieną perskaitys. Tiesa, dažnai antraštės būna perspaustos siekiant asmeninės naudos. Norint nepakibti ant antraščių jauko, svarbu suprasti, ką aš jaučiu – susidomėjimą, pyktį, baimę, šleikštulį. Įvardijęs emociją, galiu lengviau kontroliuoti savo veiksmus ir būti už juos atsakingas. Pažinkime emocijas, kad ne mus kontroliuotų, o kontrolę patys turėtumėme savo rankose.

Moderuoja: Daiva Žeimytė-Bilienė, žurnalistė.

Dalyvauja: Algis Davidavičius, Vilniaus politikos analizės instituto Nacionalinis medijų ir informacinio raštingumo tinklas.

Pasaulinės UNESCO medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga renginys tiesiogiai transliuojamas Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos (LNB) YouTube kanale. Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/qfqQhuD2-cg 

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite 

Tiesiogines renginių transliacijas galima stebėti ir artimiausiame bibliotekos padalinyje

Dalintis: https://www.facebook.com/events/643955097397454