Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 26 d., trečiadienį, 10 val. kviečiame dalyvauti tiesioginėje diskusijos „KĄ FAKTŲ TIKRINTOJAS VEIKIA VISĄ DIENĄ?“ transliacijoje.

Pagal kokius kriterijus žiniasklaidos priemonės pasirenka aprašyti įvykius, kaip redakcijos priima sprendimus dėl skelbiamų naujienų, kaip naujienos yra atrenkamos redakcijoje, kas lemia naujienų patekimą į mūsų akiratį, kas yra objektyvumas ir balansas medijų turinyje? Viena įdomiausių šių dienų darbų. Ką įdomaus suranda faktų tikrintojas? Kaip vyksta visas procesas ir kiek informacijos pateikiama mums kaip tikra? Diskusijos metu galėsite užduoti klausimus „Melo detektoriaus“ redaktorei!

Diskusiją moderuoja: Džina Donauskaitė, Lietuvos žurnalistikos centro vadovė.

Dalyvauja: Aistė Meidutė, DELFI „Melo detektoriaus“ redaktorė.

Pasaulinės UNESCO medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga renginys tiesiogiai transliuojamas Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos (LNB) YouTube kanale. Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/QVXtHDchFQ0 

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite

Tiesiogines renginių transliacijas galima stebėti ir artimiausiame bibliotekos padalinyje (išskyrus spalio 26 d. – švaros diena).

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1404540506745487