Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Spalio 25 d., antradienį, 10 val. kviečiame dalyvauti tiesioginėje diskusijos „AR ESAME ATSAKINGI INFORMACIJOS VARTOTOJAI?“ transliacijoje.

Kai esame užversti informacijos srautais, turime sekti įvairiausias naujienas, naudotis gausa įrenginių – vargina daugybę iš mūsų. Atsijungti nuo viso to gali būti labai sunku. Kita vertus, būti tokiame sraute taip pat ne išeitis. Publikuoti tyrimai rodo, kad jauname amžiuje socialinių tinklų naudojimas tiesiogiai susijęs su depresija. Gebėjimas būti sąmoningu apie savo vartojimo įpročius ir medijų raštingumo įgūdžiai gali padėti sumažinti neigiamą informacijos gausos įtaką. Turime prisiimti atsakomybę už tai, ką, kur ir kada vartojame. Renginio diskusija skirta informacijos pertekliui mūsų gyvenimuose.

Diskusiją moderuoja: Živilė Kropaitė Basiulė, LRT žurnalistė, rašytoja.

Dalyvauja: Prof. dr. Kristina Juraitė, Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros profesorė, UNESCO-UNITWIN medijų ir informacinio raštingumo tyrimų centro viena iš vadovių; Doc. dr. Ignas Kalpokas, Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedra.

Pasaulinės UNESCO medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga renginys tiesiogiai transliuojamas Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos (LNB) YouTube kanale. Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/YAofCtuhrlY 

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Lietuvos bibliotekų nuotoliniais #MIRsavaitė renginiais: https://bit.ly/MIRsavaite 

Tiesiogines renginių transliacijas galima stebėti ir artimiausiame bibliotekos padalinyje: https://www.biblioteka.lt/lt/kontaktai.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/868782417831174