Vieta:  KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka (Kauno g. 49)

Spalio 11 d., antradienį, 15.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) vyks Klaipėdos miesto mokytojų klubo susitikimas „Jungtys tarp švietimo ir kultūros: Mokykla – Kultūra – Veiksmas“. Praktinė rudens sesija „Edukacija lygu pamoka. Edukacijos ir pamokos sąveika mokinio kompetencijoms ugdyti“.

Įtraukiantis mokymasis bendruomenėje: kaip kultūros įstaigos ir miesto erdvės padeda atskleisti pamokos turinį.

TEORINĖ DALIS:
> „Mokymasis edukacinėse erdvėse: tarptautinė patirtis“ (Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro metodininkė Giedrė Petrošienė);
> „Edukacijos metu ugdomos kompetencijos. Kaip jas atpažinti ir jomis pasinaudoti?“ (edukatorė Vida Narveišytė).

PRAKTINĖ DALIS:
„Kultūros įstaigos ir darbuotojai – galimybės ir pagalba“ (Klaipėdos miesto I. Kanto ir I. Simonaitytės bibliotekų edukatorės)

Susitikimą moderuoja asociacijos „Kūrybinės jungtys“ kuratorė, kurianti praktikė, Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekos kultūros veiklos koordinatorė Vida Narveišytė.

Mokytojų klubas – tai unikali profesinio tobulėjimo erdvė, kurioje mokytojai gali drąsiai dalintis idėjomis, bendradarbiauti, stiprinti tarpusavio santykius, kurti, išbandyti ir įvertinti naujus mokymosi metodus.

Registracija: www.semiplius.lt

Renginio akimirkos