Vieta:  Įvairūs bibliotekos padaliniai

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 14 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Kalnupės (Kalnupės g.13), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose vyks filmo „Šiaurinė srovė“ peržiūra. Arkties vandenyne režisierius Steffenas Krones randa alaus butelį iš savo gimtojo miesto Dresdeno. Grąžinęs jį atgal į Vokietiją, vyras netgi atgauna taros mokestį. Kaip tai įmanoma – kodėl tuščias butelis kerta pusę Europos? Apie filmą, aplinkosaugą ir apie tai, kaip užbaigti „šiukšlių odisėjas“ mūsų upėse kalbėsimes su „Nepatogaus kino“ ir atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ atstovais.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!