Vieta:  Įvairūs bibliotekos padaliniai

Spalio 25 d., antradienį, 16 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose ir Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) vyks lietuvių filmo „Geras gyvenimas“ peržiūra ir virtualus susitikimas su režisierėmis Marta Dauliūte ir Viktorija Šiaulyte. Filmas kviečia susipažinti su unikaliu startuoliu, kurio darbuotojai nuomojasi bendrą gyvenamąjį bei darbo plotą, o savo privačius gyvenimus tvarko taip, lyg šie būtų įmonės dalis. Visus čia jungia bendras tikslas – siekti maksimalios savirealizacijos sumažinant savo poreikius iki miego kapsulės dydžio.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!