Vieta:  KMSVB Kalnupės padalinys (Kalnupės g. 13)

Spalio 19 d., trečiadienį, 12 val., prie Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinio (Kalnupės g. 13) ekrano kviečiame jaunimą – kartu žiūrėsime du trumpametražius filmus. „Istorijos iš dušo“ (rež. Teresia Fant) atskleis paauglių išgyvenimus ir apmąstymus, išsakytus persirengimo kambaryje, o filmas „Tai – aš“ (rež. Els van Driel) papasakos įkvepiančią istoriją apie drąsą keisti pasaulį per šokį ir buvimą savimi.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!