Vieta:  Įvairūs bibliotekos padaliniai

Spalio 13 d., ketvirtadienį, 16 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose kviečiame į filmo„Namai iš šukių“ (rež. Simon Lereng Wilmont) peržiūrą ir virtualų susitikimą su festivalio programos sudarytojais. Rytų Ukrainoje įsikūrusiuose laikinuose globos namuose vaikai apsigyvena devyniems mėnesiams. Filmas jautriai dalinasi keturių vaikų gyvenimu „namuose iš šukių“, kuriuose jie ne tik stumia laiką, bet ir juokiasi, draugauja, liūdi ir vis laukia pasirodančių tėvų.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!