Vieta:  Įvairūs bibliotekos padaliniai

Spalio 12 d., trečiadienį, 12 val., kviečiame į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės (Kalnupės g. 13) ir „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49) padalinius ateiti vaikus ir šeimas – kartu žiūrėsime net du trumpametražius filmus.„Vanduo, vėjas, dulkės, duona“ (rež. Mahdi Zamanpour Kiasari) nukels į Irano dykumos oazę, kurioje gyvena 11-metis Abolfazlas. Jis – vienas iš 40 tūkst. Irano vaikų, neturinčių gimimo liudijimo ir dėl to negalinčių lankyti mokyklos. Filmas „Daugiau nei atsimenu“ (rež. Amy Bench) papasakos keturiolikametės Mugeni istoriją – vieną dieną jos šeimą iš lovos pakelia sprogimo garsai.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!