Vieta:  KMSVB Vaikų padalinys (Danės g. 7)

dramokr.jpg

Spalio 1 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame tėvelius kartu su vaikais (1–3 m.) į „Muzikinį užsiėmimą“ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7). Užsiėmimą veda Vita Glinskytė – muzikos terapeutė.

Muzikavimas kartu su savo vaiku ne tik linksma, teikianti džiaugsmą veikla, bet ir puikus būdas prisidėti prie svarbių vaiko raidos aspektų: dėmesio sutelkimo, socialinių, savireguliacijos įgūdžių stiprinimo. Šio užsiėmimo metu dainuosime, žaisime muzikinius žaidimus, klausysimės muzikos ir kitų garsų, grosime bei šoksime. Šios veiklos pritaikytos taip, kad po užsiėmimo jas būtų lengva įtraukti į savo kasdienybę, padrąsinant tėvelius muzikuoti kartu su vaikais.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“, skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS. BŪTINA REGISTRACIJA: tel. (8 46) 314719; el. paštu: vaikai@biblioteka.lt arba FB žinute https://www.facebook.com/vaikaibiblioteka

Dalintis: https://www.facebook.com/events/407944041524289 

Renginio akimirkos