Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki rugsėjo 22 d. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama klaipėdiečio dailininko, poeto, muzikanto, filosofo Gedimino Bytauto tapybos darbų paroda „Natūra į kultūrą“.

Gediminas Bytautas – Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narys, LR kultūros ministerija suteikusi LR meno kūrėjo statusą – pasižymi kūrybiniu universalumu. Jo kūryba – šiuolaikinė, meta-postmodernistinė. Menininkas iki šiol surengęs apie 40 personalinių, duetinių ir grupinių parodų, išleidęs 2 poezijos knygas ir poezijos rinktinę–paveikslų albumą.

Nuo 2006 m. kuria elektroninę muziką! Amerikos kompanija „CDBaby“ išleido muzikos singlą „Midnight Dance“ ir muzikos albumą „World Will Disappear“, kurie įėjo į elektroninio avangardo ir eksperimentinės muzikos kategorijas pasauliniu mastu.

„Dažnai gaunu informaciją tarsi „iš anapus“, tam tikra prasme prisimenu praeities vaizdinius ir matau ateities prognozes viename ar kitame aspekte. Esame gamtos dalis, gyvename planetoje pavadinimu „Žemė“. Matome gamtą, žmones ir kaip vystosi kultūra, esame gamtos dalis. Per ilgą laiką gyvybė evoliucionavo iki civilizacijos, kurios tobulybei ribų nėra. Ši paroda – priminimas, kad iš primityvios natūros, žengiame į civilizuotą kultūrą, bet taip pat labai svarbu, kad ateities kultūra nevirstų primityvia natūra“, - parodą pristato charizmatiškas menininkas Gediminas.

Parodos pristatymas ir kūrybos vakaras rugsėjo 8 d. 17 val.

Kviečiame apsilankyti!