Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 28 d. programa

Veikia literatūros paroda „PAŽINKIME LIETUVĄ“ ir „EMOCIJOS TAVO LĖKŠTĖJE: PAMILK SAVE IR GYVENIMĄ“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
12.00–13.00 Ketvirtadieniai pas peliuką Valerijoną-Napoleoną. Vasarai įpusėjus, norisi daugiau pramogų ir mažiau darbų. Kas geriau gali būti, kai tingisi daug skaityti? Tada reikia skaityti mažiau. Tam puikiausiai tinka knyga, kurios pavadinimas susideda tik iš vieno žodžio. Ateikite ir sužinosite. Teatralizuoti šeimos teatro „Lino lėlės“ skaitymai.
13.00–15.00 Vėjo malūnėlių dirbtuvėlės „Gero vėjo!“.
15.00–17.30 Ar žinojote, kad džinsas įkvepia kūrybai? „Gimtadienio skirtukas“ – tekstilinės skirtukų dirbtuvės šeimai su Milda Paukšte, džinsų pernaudojimo studijos „Denim Diaries“ įkūrėja. Išbandysime įvairias technikas: piešime, siuvinėsime, puošime karoliukais.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Praėjusių renginių akimirkos