Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 12 iki 18 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 23 d. programa

Veikia literatūros paroda „PAŽINKIME LIETUVĄ“ ir „EMOCIJOS TAVO LĖKŠTĖJE: PAMILK SAVE IR GYVENIMĄ“

12.00–18.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
12.00–15.00 Šachmatų klubo užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, norintiems smagiai pažaisti su bendraminčiais (globoja Klaipėdos miesto šachmatų federacija).
13.00–14.00 Interaktyvus-edukacinis miuziklas visai šeimai „Pelytės Vivo kuprinė“ („Gyvi teatre“). Pagal projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“.
14.00–16.00 Kūrybiniai atradimai visai šeimai: piešimas ant veidukų ir raktų pakabukų-talismanų gamyba.
16.00–17.00 Popietė su Pantomimos teatru „A“. Muzikinė kelionė šeimai. Pažintis su šiuo menu.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Praėjusių renginių akimirkos