Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 22 d. programa

Veikia literatūros paroda „PAŽINKIME LIETUVĄ“ ir „EMOCIJOS TAVO LĖKŠTĖJE: PAMILK SAVE IR GYVENIMĄ“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–12.30 Literatūrinis performansas suaugusiems „Kas tai per pasaulis“ su „Taško“ teatro aktoriais Solveiga Reklaityte ir Gediminu Povilavičiumi.
11.00–11.30 Neuro ir kūno mobilumo mankšta su Body Control, kuri pagerins koordinaciją, sąnarių darbą bei pakels nuotaiką (Aleksandra Bogdanova).
12.00–14.00 Aktyvūs žaidimai, įvairios estafetės ir kitos pramogos vaikams „Judam kartu“.
14.00–16.00 Rankdarbių popietė suaugusiems „Užsiėmimai sielai“. Gaminsime apyrankes iš atlasinių juostelių.
17.00–18.00 Atlikėjos Sofios muzikinis pasirodymas.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Praėjusių renginių akimirkos