Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 21 d. programa

Veikia literatūros paroda „PAŽINKIME LIETUVĄ“ ir „EMOCIJOS TAVO LĖKŠTĖJE: PAMILK SAVE IR GYVENIMĄ“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–11.30 Šokiai su mažyliais (1–3 m.). Pakvieskime save ir savo mažylius ypatingam šokiui drauge, kuris lavina, ugdo, stiprina, atpalaiduoja bei papildo geromis emocijomis tiek suaugusįjį, tiek ir vaikelį. Užsiėmimą veda – edukologė Indrė Neimantė. Pagal projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“. Registracija tel. (8 46) 314719.
12.00–13.00 Ketvirtadieniai pas peliuką Valerijoną-Napoleoną. Leidžiamės į kelionę prie Baltijos jūros. Jūsų lauks pažintis su viena iš Baltijos jūros valstybių, o kelią rodys Baltijos kultūros švyturiai. Teatralizuoti šeimos teatro „Lino lėlės“ skaitymai.
13.00–14.00 Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Baltijos jūros gyventojai“.
14.00–16.00 Pramogos vaikams ir jaunimui su dronais, Lego robotais ir kt.
17.30–18.30 Susitikimas su visuomenininke, aktore, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatare Nijole Oželyte ir jos knygos „Atatrankos“ pristatymas.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Praėjusių renginių akimirkos