Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 20 d. programa

Veikia literatūros paroda „PAŽINKIME LIETUVĄ“ ir „EMOCIJOS TAVO LĖKŠTĖJE: PAMILK SAVE IR GYVENIMĄ“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–12.30 „Haiku dirbtuvės“ neįgaliesiems su filologu Danieliumi Milašausku. Pagal projektą „Negalios iššūkis: integracija“.
12.30–14.00 Edukacija vaikams (6–11 m.) „Patirkime muziką“. Mažųjų melomanų laukia muzikinės patyriminės improvizacijos grupėje ir individualiai. Kartu atliksime kūrybines užduotis bei išbandysime grojimą įvairiausiais muzikos instrumentais (Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka).
15.00–17.00 Praktinė pamoka iš ciklo „Tvaru, saugu ir išmanu: kaip dokumentą pasirašyti el. parašu?“ Būdai ir galimybės kiekvienam! Lektorė Jolita Baltrimienė. Registracija tel. (8 46) 314725 arba https://forms.gle/yqLW8HipbNBYsDzu7
17.00–18.00 Anglų kalbos klubas norintiems lavinti anglų šnekamosios kalbos įgūdžius / kiekvieną trečiadienį.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Praėjusių renginių akimirkos