Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Liepos 21 d., ketvirtadienį, 17.30 val. į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvią vasaros skaityklą (Karlskronos aikštėje) susitikimui atvyksta visuomenininkė, aktorė, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarė NIJOLĖ OŽELYTĖ.

Viešnia pristatys pirmąją savo prozos knygą „ATATRANKOS“. Į ją sudėti geriausi autorės socialinių tinklų tekstai nuo 2011 metų. Tai atviri, aštrūs, nepatogūs, jautrūs, o kartais žvelgiant iš šiandienos perspektyvos ir pranašiški tekstai apie gyvenimą ir buvimą jame.

„Gimei ne tam, kad sukeltum karą ar parašytum simfoniją. Per savo gyvenimą supratau, kad reikalingais arba genijais mus padaro tik santykis su kitais. Šiandien einu ten, kur matau, kad esu reikalinga. Ieškantiems pirmiausia ir skiriu šią knygą“, – sako autorė.

Laukiame Jūsų susitikime!

Esant prastam orui susitikimas vyks netoli esančioje bibliotekoje (Turgaus g. 8 )

Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai

Dalintis: https://www.facebook.com/events/425106512861371