Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 14 d. programa

Veikia literatūros paroda „LIETUVOS KREPŠINIO ŠIMTMEČIO METAI“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–11.30 Šokiai su kūdikiais nešioklėse (nuo 1,5 mėn. iki tol, kol vaikučiui patinka būti šokdinamam nešioklėje). Užsiėmimą veda – Indrė Neimantė. Pagal projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“. Registracija tel. (8 46) 314719.
12.00–13.00 Ketvirtadieniai pas peliuką Valerijoną-Napoleoną. Laukiame visų su savo augintiniais. Peliukas taip pat atsineš savąjį ir jūs išgirsite pasaką apie... Staigmena, ateikite ir sužinosite. Teatralizuoti šeimos teatro „Lino lėlės“ skaitymai.
13.30–16.00 Meškeriojimo „žaislų“ (masalų) dekoravimo dirbtuvės (8-12 m.). Susipažinsime su vobleriu, praktiškai išbandysime įvairias medžio dažymo technologijas: dažymas erografu, balionėliu, kempinėle, teptuku... Šiuolaikinis vobleris gali tarnauti ne tik žvejyboje, tačiau ir kaip stiliaus aksesuaras. Ateik ir susikurk! Registracija tel. (8 46) 314728.
17.00–18.00 Gedimino Bytauto literatūrinės kūrybos vakaras.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!