Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Maloniai kviečiame liepos 13 d. (trečiadienį) 18.00 val. į aktorės, skaitovės, UNICEF Geros valios ambasadorės, lietuviškojo žodžio puoselėtojos ir skleidėjos, Klaipėdos universiteto docentės Virginijos Kochanskytės kūrybos vakarą „Džiaugiuos, gyvenime, tavim!“, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

Šiemet Klaipėdos kultūros magistro vardą pelniusi talentinga aktorė Virginija Kochanskytė savo gerbėjams dovanos Kūrybos vakarą tarsi literatūrinį brangakmenį, nugludintą rafinuoto žodžio ir muzikos derme.

Kamerinių spektaklių režisierė, teatrinės impresijos kūrėja, poezijos aktorė, iškili menininkė Virginija Kochanskytė yra vertinama ir mylima už Lietuvos krašto kultūrinių, literatūrinių ir istorinių asmenybių garsinimą ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose Lietuvos regionuose. Jos balsas skamba miestų ir miestelių dvaruose, bažnyčiose, bibliotekose, muziejuose, mokyklose. Renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ metu – liepos 13 d. pavakarę – gerbėjams, draugams ir bendraminčiams suteikiama unikali proga susitikti su mylima aktore ypatingą aurą skleidžiančioje erdvėje, gamtos apsuptyje – Girulių bibliotekos kiemelyje.

Ji yra ekspresyvi, laisva, paslaptinga, tad ir Jos vakaras bus kupinas malonių staigmenų, emocijų, netikėtumų!

Pats gyvenimas ir yra prasmė – kokį gyvenimą susikursi, toks jis ir bus. Nori, kad būtų sklidinas meilės, tai ir kurk gyvenimą, sklidiną meilės, pirmiausia nuo savęs. Atlygis tikrai ateina. Nusišypsok, pamojuok kam nors ir žiūrėk – kažkas paniuręs nustebs, nusišypsos ir pamojuos“, – sako kultūros dvasios, grožio bei klasikinio meno skleidėja Virginija Kochanskytė.

Susitikime!

Laukiami visi Talento gerbėjai!

Dalintis: