Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 7 d. programa

Veikia literatūros paroda „LIETUVOS KREPŠINIO ŠIMTMEČIO METAI“

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–16.00 Edukacinės dirbtuvės neįgaliesiems ir ne tik „Ieškant tvarumo: vilnos virsmas“ kartu su vilnos vėlimo meistre, tautodailininke Oksana Graužiniene. Pagal projektą „Negalios iššūkis: integracija“. Registracija tel. (8 46) 448336.
12.00–13.00 Ketvirtadieniai pas peliuką Valerijoną-Napoleoną. Esu peliukas, žymus knygų graužikas, kitų dar pravardžiuojamas knygų žiurke. O kokia tavo biografija? Ateik – susipažinsime! Teatralizuoti šeimos teatro „Lino lėlės“ skaitymai.
13.00–15.00 Policijos edukacija vaikams „Eismo saugumas – savitarpio pagarba ir atsargumas“ – klausimų loterija ir dovanėlės už teisingus atsakymus.
15.00–16.30 Piešimas ant daugkartinių maišelių – tvarumo edukacija jaunimui.
17.00–18.00 Sigito Poškaus rinkinio „Prespapje ir kiti dievo kiaušiniai“ pristatymas.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!