Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Birželio 22 d. programa

11.00–19.00 Vasaros skaitykla po atviru dangumi „Įkvėpk knygų magijos“.
11.00–12.30 Literatūrinis performansas suaugusiems „Kai ko trūksta“ su Taško teatro aktoriais Solveiga Reklaityte ir Gediminu Povilavičiumi.
12.00–14.00 Priimk pirmąjį „Vasara su knyga“ iššūkį! Skaitysime Jurgos Vilės knygą apie žmogaus ryšį su gyvūnais „Chameleono sapnai“ ir kursime spalvingą darbelį.
14.00–15.00 Policijos edukacija suaugusiems „Sukčiavimo būdai ir kaip jų išvengti“.
17.00–18.00 Anglų kalbos klubas norintiems lavinti anglų šnekamosios kalbos įgūdžius / kiekvieną trečiadienį.

Visi renginiai nemokami.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Renginių akimirkos