Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Birželio 10 d., penktadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) atidaroma tapytojos Irminos Viningienės tapybos darbų paroda „Sename sode“. Paroda veiks iki birželio 30 d.

Parodoje autorė eksponuoja naujausius tapybos darbus. Anot Irminos, tai graži jos šeimos alegorija apie širdžiai mielą ir jaukią vietą, kur auga laimingi Viningų vaikai. Tapytoja drovisi, kad gal sentimentalu taip sakyti, bet kodėl nepasidžiaugti, jei iš tiesų taip yra. Belieka tik dalintis šiomis gražiomis akimirkomis, įamžintomis drobėse.

APIE AUTORĘ:
Gimė 1963 m. Telšiuose.
1982 m. baigė Telšių taikomosios dailės technikumą (dabar VDA Telšių fakultetą).
2011 m. baigė dailės bakalauro studijas Klaipėdos universitete.

PARODOS:
2014 m. respublikinė tapybos paroda „MOTERYS – MOTERIMS“, Klaipėdos galerija, Klaipėda.
2014 m. personalinė tapybos paroda „Pirmoji žaluma“, kavinė „Pauzė“, Klaipėda.
2016 m. personalinė tapybos paroda, Klaipėdos koncertų salė.
2016 m. Irminos Viningienės ir Virginijaus Viningo jungtinė tapybos paroda, Klaipėdos m. savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka, Girulių padalinys.
2017 m. Vidmanto Martikonio autoportretų privačios kolekcijos paroda, Naujoji Klaipėdos galerija.

Kviečiame apsilankyti!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1208376389921574