Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokinių įgyvendinto grafikos projekto „Knygų tyli kalba“ metu sukurtų dailės darbų paroda. Mokytojos vaikams pateikė skirtingas potemes: „Prakalbinkim raides“ (Inga Šmitienė), „Mano knyga“ (Birutė Andriekutė), „Atviras pokalbis“ (Rima Baukaitė), iliustracijos „Jūratė ir Kastytis“ (Loreta Poškienė).
Paroda eksponuojama iki birželio 23 d.

Projekto metu mokiniai gvildeno temą „Mano knyga“. Per šviesos šešėlio žaismę, per mažus objektėlius – plunksną vėjyje, žolę ar vystantį lapą ant tako – atskleidė pajūrio erdvės nuotaikas, patirtas emocijas labai lakoniškomis priemonėmis – tapyba tušu ir piešiniu plunksnele.

Mokytoja Birutė Andriekutė

Projekto „Knygų tyli kalba“ pristatymo vaizdo įrašas