Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki gegužės 31 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama dailininkės iš Ukrainos Natalijos Didenko paroda „Gyvenimo siluetai“.

Eksponuojami kūriniai gimė Klaipėdoje. „Gimtojoje Ukrainoje vykstant karui mane priglaudė lietuvių šeima – neįtikėtino gerumo žmonės. Jų, ir daugelio kitų lietuvių dėka aš galiu tęsti menininkės veiklą“, – jausmingai pasakoja parodos autorė.

Natalija Didenko kurdama naudoja vytinanką – siluetų išpjaustymo iš popieriaus techniką. Su karpiniais susipažindino mama, kai jai buvo 5-eri, vėliau grafikos meną studijavo Nacionaliniam technikos universitete. Ukrainoje organizavo profesionaliojo meno parodas individualiai ir grupėse, įvairių projektų autorė, prizų laimėtoja. Pagrindinės kūrybos temos – juodai baltos istorijos apie meilę, tango šokį, moters grožį, porų santykį ir abstraktų džiaugsmą. Patinka minimalizmas, tad daug kas lieka nepasakyta, daug ką tenka žiūrovui atrasti pačiam.

„Savo darbuose aš ieškau gyvenimo ir sielos buvimo žemėje prasmės. Lietuvos žemėje tikiuosi sutikti tuos, kurie įvertins ir supras mano darbus...“, – sako Natalija Didenko.

Įsigiję parodoje eksponuojamų darbų paremsite dailininkę.

Bendrauti su dailininke galite www.facebook.com/nata.didenko