Vieta:  KMSVB Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

dramokr.jpg

Balandžio 16 d., šeštadienį, 13.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) bus pristatomas originalus reprodukcijų rinkinys „KultJūra“, pretenduojantis tapti „Klaipėdos knyga 2021“.

Unikalų leidinį ir jo kūrimo procese dalyvavusius menininkus pristatys projekto iniciatorė, parodų kuratorė Simona Agota Martinkus. Pasak jos, jei ne Mahometas į kalną, tai kalnas pas Mahometą. Taip originaliai parodų lankytojų ieško menininkai – vasarą fotografijas eksponavę ant vandens – Klaipėdą ir Smiltynę jungiančiame kelte „Nida“. Sužinosite 7+1 priežastį, kodėl buvo verta keltis į kitą krantą!

Reprodukcijų rinkinį apžvelgs menotyrininkė, projekto vadovė Danguolė Ruškienė ir asociacijos „Kūrėjų sąjunga“ primininkas Vladas Balsys.

Fotografijos parodų ciklas „KultJūra“ sujungė draugėn ne tik daug jaunųjų kūrėjų, menininkų iš visos Lietuvos, bet ir dviejų plačių erdvių – kultūros ir turizmo – lankytojus. Prabėgus geram pusmečiui, susigulėjus visiems įspūdžiams ir žvelgdami retrospektyviai daugiau apie projekto idėją, lūkesčius, netikėtus efektus ir ateities vizijas papasakos patys projekto iniciatoriai renginyje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Nuoširdžiai raginame balsuoti už populiariausią „Klaipėdos knygą 2021“ svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas 


Dalintishttps://www.facebook.com/events/4744214765689052