Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Balandžio 7 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks prof. dr. Jūratės Sučylaitės monografijos „Prieš srovę. Psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“ ir prof. dr. Ingridos Baranauskienės vadovėlio „Negalia ir sveikatos priežiūra“ pristatymas. Klaipėdos universiteto leidyklos išleistas knygas išsamiai pristatys pačios autorės.

Ateikite į susitikimą, jeigu jus domina išsamiau pažinti žmogaus psichikos sveikatą, nuo kurios priklauso mūsų gebėjimas džiaugtis gyvenimu, išgyventi egzistencinius sunkumus (artimojo netektį, darbo praradimą, fizinės sveikatos blogėjimą ir kt.), suprasti save patį, būti savarankiškam, užmegzti ir palaikyti santykius su kitais žmonėmis. Mokslinėje monografijoje, skirtoje ne tik edukologams, sociologams, visuomenės sveikatos specialistams, bet ir plačiajai visuomenei, apžvelgiami straipsniai, tyrimų duomenys, gilinamasi į fenomenologines individualias psichikos būsenas, poezijos terapiją, interpretuojami sociokultūrinės aplinkos procesai. Prof. dr. Jūratės Sučylaitės knyga sulaukė didelio populiarumo – 2021 m. rudenį visos knygos buvo išparduotos, išleistas antrasis tiražas.

Antroji pristatoma knyga – vadovėlis „Negalia ir sveikatos priežiūra“, skirtas ne tik konkretaus dalyko studijoms, bet ir gilinant žinias apie žmonių, turinčių negalią, teisę į sveikatos priežiūrą. Vadovėlis parengtas taip, kad būtų prieinamas tiek studentams, tiek praktikams, norintiems pagilinti žinias apie žmones, turinčius negalią, jų situaciją sveikatos priežiūros sistemoje ir jų artimųjų teisių į sveikatos priežiūrą.
Visi mes esame vieni su kitais susiję, tad privalome jausti atsakomybę ne tik už savo sveikatą, bet ir už pagalbą kitiems. Domėkimės, gilinkime žinias, tobulinkime sveikatos stiprinimo įgūdžius.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti renginyje ir balsuoti už populiariausią „Klaipėdos knygą 2021“ svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas 


Renginio įrašas