Vieta:  KMSVB Jaunimo biblioteka (Tilžės g.9)

RENGINYS VYKS NUOTOLINIU BŪDU
Sausio 28 d.
, penktadienį, 15.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) kviečiame į knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimą. Sausio mėnesį skaitome ir susitikimo metu aptarsime Suzanne Kingsbury romaną „Vasara, kai mane mylėjo Flečeris Grylis“.

Jaunos rašytojos Suzanne Kingsbury romane „Vasara, kai mane mylėjo Flečeris Grylis“ susipina dvi amžinos – meilės ir mirties – temos.

Šio pasakojimo negalėtum palyginti su perlų karoliukais, veriamais ant siūlo. Veikiau tai panašu į jūroj glūdinčią kriauklę, kurios viduje mirguliuoja švarus perlamutras, o išorė tamsi, aplipusi dvokiančiiu dumblu.

Tokie ir romano veikėjai – skirtingi, o jų jausmų ribos – plačios. Gražią Holės ir Flečerio meilę temdo juodaodžio mirties ir nevaldomų aistrų varginamo Bo Dikenso paslaptis. Pamotė Gvinė kantriai veda motinos apleistą mergaitę į suaugusiųjų pasaulį, ir Holė virsta tokia moterimi, kuriai Flečerio tėvas pasijunta dėkingas už per vieną vasarą subrendusį sūnų.

Knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimai – įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Daugiau informacijos galite pasiteirauti tel. (8 46) 314728, o prisijungimo nuorodą rasite Facebook grupėje „Knygų klubas „Kitame sakinyje“.