Vieta:  KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka (Kauno g. 49)

Gruodžio 18 d., šeštadienį, 12 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) kviečiame į teatro „Lino lėlės“ kalėdinį spektaklį visai šeimai „Lietuviška pasaka apie tris seseris“

Spektaklyje aktorius režisierius bei dailininkas Linas Zubė kūrybinio įkvėpimo semiasi lietuvių liaudies pasakose ir kalba apie kitokį, nestandartinį žmogų, vienų vadinamą tiesiog kvailiu, kitų – išminčiumi. Neformuluodamas skambių frazių, neatkartodamas TV ekranų brukamų temų lėlininkas subtiliai, neįkyriai, elegantiškai ir kultūringai kviečia apmąstyti proto ir kvailumo kategorijas, gyvenimo siūlomas galimybes rinktis ir per kančią, per pasmerkimą gauti atlygį – daug vertingesnį nei materialieji turtai.

Sukūręs iš regisi paprastos medžiagos (faneros) visą galeriją mielų, santūrių personažų, lėlininkas tikisi, kad šį „pastelinį pasaulį“ kiekvienas žiūrovas savo vaizduotėje nuspalvins taip, kaip jam patinka.

Būtinas galimybių pasas.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/624834601976049