Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Gruodžio 17 d., penktadienį, 17.00 val. kviečiame į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyksiančią Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus dokumentinio filmo „Savojo žodžio beieškant“ peržiūrą ir aptarimą. Renginyje dalyvaus filmo režisierė ir scenarijaus autorė Nijolė Kepenienė; operatorius ir montuotojas Algimantas Jarukaitis bei Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus nariai.

Pristatomo filmo tikslas – supažindinti visuomenę su Klaipėdos rašytojais: Jūrate Sučylaite, Rolandu Rastausku, Gintaru Grajausku, Elena Karnauskaite, Alfonsu Jonu Navicku, Daiva Molyte-Lukauskiene, Mindaugu Jonu Urbonu, Marijumi Šidlausku, Algirdu Kukliu, Sergejumi Isajevu, Dainiumi Sobeckiu, Elena Skaudvilaite, Roku Flick, Vytautu Čepu, Juozu Šikšneliu, Danieliumi Milašausku, Dalia Kudžmaite, Rita Latvėnaite-Kairiene, Sondra Simana, Liutauru Degėsiu ir Dalia Tamošauskaite-Zabitiene. Kiekvienas rašytojas dalinasi patirtimi, kaip ieško savojo žodžio raiškos.

Filmo sukūrimą finansavo LATGA.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama. Galimybių pasas būtinas.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1135840150554335