Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks muzikos ir novelių skaitymo vakaras „Nauji balsai“. Renginio svečiai: Robertas Šimkus, Natalija Litovčenko, Kęstutis Macijauskas. Klasikinės muzikos kūrinius atliks Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokiniai.

Kęstutis Macijauskas – Klaipėdos dramos teatro aktorius ir režisierius, sukūręs ne vieną vaidmenį kine bei televizijoje, už antraplanį vaidmenį 2015 m. pelnė Auksinį scenos kryžių. 2020 m. išleido novelių knygą „Debesų žuvys“.

Natalija Litovčenko – humanitarinių mokslų daktarė, Klaipėdos universiteto mokslo darbuotoja, poetė, prozininkė, dramaturgė, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos vaikų teatro vadovė.

Robertas Šimkus – rašytojas, ypatingą dėmesį skiriantis fantastikai. 2020 m. išleido mokslinės fantastikos romaną „Kosmoso platybėse. Paskutinis erdvėlaivis iš Žemės“. Knygoje pasakojama apie žmonių gyvenimą ateityje ir susitikimą su draugiškai nusiteikusiais ateiviais.

Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/584556792841558