Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Spalio 5 d., antradienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) surengsime edukacinę pamoką neįgaliesiems – „Miniatiūrų kalvę“ kartu su filologu Danieliumi Milašausku (iš ciklo „Žodžio dirbtuvės“).

Ar kada nors pagalvojote, kad būdami kartu galime ne tik patirti daugybę teigiamų emocijų, tobulėti, mokytis, pažinti, suprasti, bet ir sukurti kažką neįtikėtino? Netgi tuo atveju, jei prieš tai literatūrinė kūryba jums atrodė visiškai svetima ir apie rašymą net nesvarstėte. Kartu mes patiriame netikėtą kūrybos stebuklą, geriau pažįstame save ir kitus. Net jei sunku bendrauti, atsiverti, kurti – „Miniatiūrų kalvėje“ kiekvienas tampa poetu. Pakanka vos kelių žodžių ir juos jungiančios minties. Dirbdami toliau, pradedame stebinti patys save – suprantame, kiek daug galime ir norime pasakyti, kaip unikaliai kiekvienas suvokiame pasaulį.

Miniatiūra – mažos apimties, labai glaustas literatūros kūrinys. Poetine miniatiūra galima pavadinti tradicinį japonų lyrikos žanrą haiku. Tai septyniolikos skiemenų eilėraštis, kuriame paprastai, lakoniškai pateikiamas gamtos ir žmogaus ryšys.

Renginys organizuojamas pagal Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 448 336.