Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Spalio 4 d., pirmadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į susitikimą su šveicarų kūrėjais – poete, prozininke, gyvūnų prieglaudos savanore Katja Zuniga Togni ir filmų kūrėju, prodiuseriu Adrian Hürlimann. Renginio moderatorė – Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkė Nijolė Kepenienė. Klasikinės muzikos kūrinius atliks Aronas Jankus (smuikas), mokytoja Rasuolė Vizgaudienė (Juozo Karoso muzikos mokykla) ir Toma Saveljevaitė (vokalas), mokytoja Rima Ramonienė (Stasio Šimkaus konservatorija). Koncertmeisterė – Gitana Masiulienė.

Renginio svečiai – ne tik talentingi kūrėjai, bet ir įdomios asmenybės. Katja Zuniga Togni daug metų gyveno Peru. Jos tėvas yra įkūręs gyvūnų prieglaudą, kurioje dirbdama rašytoja labai prisideda prie gyvūnų gerovės kūrimo. Ne atsitiktinai pasirinkta ir renginio data – spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena.

Lauksime visų, norinčių pažinti šveicarų literatūros ir kino pasaulį, kūrėjų asmenybes bei pasiklausyti klasikinės muzikos. Pokalbiai ir skaitomi literatūros kūriniai bus verčiami į lietuvių kalbą.

Atvykstantiems būtinas Galimybių pasas. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.


Dalintis
: https://fb.me/e/12il4CLGJ 

Renginio akimirkos