Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Spalio 22 d., penktadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame į susitikimą „Meilė sau“. Svečiuose psichologė, lektorė, saviugdos trenerė, rašytoja EGLE ZAKARAITE-KIJEVIČ.

Kviečiame bet kurio amžiaus moterį atskleisti savivertės paslaptį ir pasitelkiant ją kurti pilnatvės kupiną kasdienybę. Kiekviena moteris kviečiama susigrąžinti teisę į autentišką saviraišką, pažinti visas savo širdies spalvas ir atspalvius. Šis vakaras bus įvairių praktikų derinys.

Ko tikėtis:
   * gilaus savęs pažinimo ir naujo santykio su savimi bei kitais atradimo;
   * suvokimo kaip išlaikyti ištikimą ryšį su savo vidine prigimtimi ir kurti darnius, lygiavertiškus santykius su partneriu ir kitais žmonėmis;
   * pajusti gydančios dėkingumo praktikos naudą.

Eglė Zakaraitė-Kijevič – psichologė, lektorė, saviugdos trenerė, knygų serijos „Kaip tapti dama“ autorė, knygos „Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai“, stalo žaidimo lavinančio poros santykius „Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai“ bei afirmacijų rinkinio „Kaip tapti dama“ autorė. Online dirbtuvių „Mano naujas gyvenimas po skaudžių toksiškų santykių“ kūrėja.

Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Dalintishttps://www.facebook.com/events/538106290617267 

Renginio akimirkos