Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Spalio 1 d., penktadienį, 10.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame į susitikimą „Apie ką kalba mamos“. Svečiuose EGLĖ VANKEVIČĖ – žurnalistė, „Modernių mamų“ klubo įkūrėja ir jo „varikliukas“. Susilaukusi pirmojo vaiko, aktyvi moteris ėmėsi vesti ekskursijas mamoms su vežimėliais, vėliau organizuoti mamų pokalbius, kuriuose kiekvieną kartą būdavo aptariama vis kita tema.

Eglė, kaip tikra žurnalistė, negalėjo neužfiksuoti ir neaprašyti šių pokalbių! Taip gimė pirmoji jos knyga „Apie ką kalba mamos“. Tai knyga mamoms ir apie mamas, apie tai, kuo jos domisi ir gyvena, o tai toli gražu neapsiriboja vaikų tyrelėmis ir pirmaisiais batukais! Kalbama ir apie moteriškumą, santykius, naujausius mokslo atradimus ir psichologijos žinias.

Autorė šmaikščiai ir su lengva ironija apžvelgia mamoms rūpimus klausimus remdamasi savo patirtimi, tikrais kitų moterų pasakojimais ir mamų pokalbiuose išgirsta specialistų informacija.

O kam ji tai daro? Kam mamoms su vaikais organizuoja ekskursijas, renginius, kviečia į pokalbius įvairius įdomius žmones?

Nes nenori „nugugėti“. Nenori ir tu? Atvyk į susitikimą viena ar su mažyliu.

Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.


Renginys organizuojamas pagal projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalintishttps://www.facebook.com/events/871426607099151 


Renginio akimirkos