Vieta:  KMSVB „Kauno atžalyno“ padalinys (Kauno g. 49)

dramokr.jpg

Tarptautinės žydų kultūros dienos „ŠALOM VISUOS KRAŠTUOS“. 

Rugsėjo 24 d. 17 val. filmas „Ašerio likimai“ („Scaffolding“)
2017 | Izraelis, Lenkija | rež. Matan Yair | drama, trileris

Septyniolikmetis Ašeris visada buvo impulsyvus rūpesčių kėlėjas. Jam sunku susikaupti mokykloje, jis dažnai jaučia įniršį ir potraukį į smurtą, tačiau taip pat yra apdovanotas žavesiu ir išmintimi įgyta gatvėse. Nors griežtas tėvas jį mato kaip natūralų šeimos statybų verslo įpėdinį, Ašeris randa kitą vyrišką pavyzdį – intelektualų literatūros mokytoją Rami su kuriuo užmezga ypatingą ryšį. Patekęs tarp dviejų pasaulių, Ašeris ieško galimybės kitokiam gyvenimui nei numatė jo tėvas. Tačiau įvykus netikėtai tragedijai jis turi išlaikyti svarbiausią brandos testą.

Gyvenimiška drama apie brandą ir sunkius pasirinkimus.
Filmas pristatytas 8 Izraelio kino akademijos nominacijoms.

Trukmė 1 val. 33 min.
Hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais
Anonsas:  https://www.youtube.com/watch?v=58a86S_nqao   

Filmo peržiūra vyks Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje. Adresas Kauno g. 49.

Renginys nemokamas. Dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu. Atsiprašome už nepatogumus. Esant karantino ribojimams, lankytojų prašoma laikytis visų LR galiojančių saugumo reikalavimų.

Renginių metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Visa žydų kultūros dienų programa: http://www.zydukulturosdienos.lt/lt/pradinis/ 
https://www.facebook.com/zydukulturosdienos