Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Rugsėjo 10 d. 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) organizuojamas renginys mamoms su kūdikiais „Laiminga mama“. Dėl kūdikių saugumo užsiėmimas vyks ant grindų, svarbu turėti jogos kilimėlį ir paklotėlį kūdikiui. Lektorė Roberta Baranauskė, asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė. Vietų kiekis ribotas, todėl būtina išankstinė registracija tel. 869626459 arba info@moteriskumoambasadore.lt, parašant savo vardą ir telefono numerį.

Apie renginį mamoms

Mamos emocijos visada persiduoda vaikui, todėl jai itin svarbu atrasti vidinį balansą ir ramybę. O kaip tai padaryti, kai gyvenimas sukasi tik apie kūdikį? Motinystė, tai periodas, kuriam iki galo negalime pasiruošti. Dažnai moterys, tapusios mamomis patiria įvairiausių būsenų apie kurias nepriimta diskutuoti visuomenėje. Viskas prasideda nuo nežinomybės ir įvairiausių baimių dėl vaikelio, o po to pereina į emocinį bei fizinį išsekimą. Kadangi apie tai mažai kalbama, kartais mamos to net nepastebi ir "nurašo" hormonų svyravimams. Dalis tiesos yra, tačiau labai svarbu suprasti, kad tinkamas Emocinis intelektas išsprendžia labai daug problemų.

Mamos emconė sveikata yra labai svarbi visos šeimos gerovei, todėl šiame susitikime kalbėsime apie tai:

  • Kas sudaro emocinę sveikatą (visų jausmų spektras)?
  • Kaip bendrauti su aplinka, kad būčiau išgirsta?
  • Kodėl svarbu bendruomenė, kurioje esame laukiamos?

Bursime mamų bendruomenę, kurios jaučia, kad norisi tikro, nesuvaidinto, šilto ir širdies bendravimo apie viską, kas aktualu mums mamoms.

Apie lektorę

Lektorė Roberta Baranauskė, asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje, dirbant su pasąmoninėmis programomis. 12 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone, paskutiniai mokymai prieš metus baigti Londone. Ji aktyviai domisi vyrų ir moterų energetiniais ir psichologiniais skirtumais, kurie lemia didžiąją dalį nesėkmių santykiuose ir šeimose. Roberta rengia įvairius praktinius užsiėmimus, kursus ir programas, skirtas moterims ir ne tik. Šiuo metu plėtoja socialinės erdvės projektą Moteriškumo Ambasadorė. Turi tris sūnus ir aktyviai domisi motinystės psichologinėmis problemomis bei iššūkiais.

Dalintis: https://fb.me/e/Ro5kX7B9