Vieta:  TEAMS platforma

Kaip vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus? Rugpjūčio 24 d., antradienį, 16 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Interaktyvių pristatymų rengimas“. Susipažinsite su internetinių pateikčių rengimo priemonėmis (Google ir Prezi): nuo idėjų iki turinio. Sužinosite, kaip kurti patrauklias, judančias ir priartinančias skaidres, kaip pristatymui suteikti interaktyvumo ir įtraukti klausytojus; pasirengti jas rodyti bei pasidalyti su kitais. Lektorė Jolita Baltrimienė. Mokymų trukmė – 3 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).