Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Rugpjūčio 19 d. programa

Veikia knygų parodos: „NETIKĖTA LIETUVA: ĮDOMIAUSIOS LANKYTINOS VIETOS“, „GĖLIŲ KOMPONAVIMO MENAS“.

11.00–19.00 val. Vasaros skaitykla. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
11.00–12.30 val. Fotografijos konkurso neįgaliesiems „Kitokia Klaipėda“ nugalėtojų apdovanojimas. Pagal projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.
12.00–13.00 val. Prisegamų ženkliukų dirbtuvėlės vaikams.
13.30–14.30 val. Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Ar vata gali piešti?“.
14.30-16.00 val. Skaitmeninė edukacinė programa suaugusiems ir vaikams „Išmani bendruomenė“ (projekto „Prisijungusi Lietuva“ renginys). Dalyvauk ir laimėk prizų!

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.

Blogu oru renginiai keliami į artimiausią biblioteką.