Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Rugpjūčio 17 d. programa

Veikia knygų parodos: „NETIKĖTA LIETUVA: ĮDOMIAUSIOS LANKYTINOS VIETOS“, „GĖLIŲ KOMPONAVIMO MENAS“.

11.00–19.00 val. Vasaros skaitykla. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
12.00–13.30 val. Nuotykiautojai Karlskronos aikštėje. Gaminsime spalvingas puošmenas, judėsime pagal įvairių šokių muziką, žaisime žaidimus.
14.30–15.30 val. Pažintinio stalo žaidimo „Kelionė koklių motyvais“ pristatymas. Kūrybinė komanda pristato savo sukurtą projektą. Renginys skirtas šeimai.
17.00–18.00 val. Anglų kalbos klubas norintiems lavinti anglų šnekamosios kalbos įgūdžius.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.

* Blogu oru renginiai keliami į artimiausią biblioteką.