Vieta:  TEAMS platforma

Rugpjūčio 17 d., antradienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Būk matomas socialiniuose tinkluose“. Kursime „Facebook“ puslapį verslui. Sužinosite į ką derėtų atkreipti dėmesį naudojantis šia platforma. Taip pat trumpai susipažinsite su kitais socialiniais tinklais, kur galite reklamuoti savo verslą. Lektorė Jūratė Mirauskytė-Karvelienė. Mokymų trukmė – 2 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).