Vieta:  TEAMS platforma

Liepos 20 d., antradienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Verslo reklamos priemonių kūrimas: nuo logotipo iki filmuko“. Susipažinsite su nemokamomis programomis, su kuriomis galima susikurti asmeninį logotipą, vizitines korteles, svetainių, soc. tinklų viršelius, reklaminius filmukus ir kt. Lektorė Jūratė Mirauskytė-Karvelienė. Mokymų trukmė – 2 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).