Vieta:  TEAMS platforma

Liepos 13 val., antradienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ pirmajame užsiėmime „Verslo kūrimo pradžia: nuo idėjos iki rezultato“. Sužinosite, kaip susikurti planą ir kokius žingsnius žengti; kaip efektyviai planuoti laiką; kaip surasti tikslinį klientą ir jam parduoti; kokių klaidų vengti bei kaip lengvai valdyti savo finansus. Taip pat lektorė Lidija Karbauskienė pasidalins savo asmenine verslo istorija. Mokymų trukmė – 1,5 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).