Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 8 d. programa

Veikia knygų parodos: „IŠSAUGOKIME ŽEMĘ ATEITIES KARTOMS“ ir „PASAULIO INTERJERAI“.

11.00–19.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai
11.00–12.00 val. Edukacinė pamoka-meno dirbtuvės neįgaliesiems „Fotomedžioklė“ kartu su fotomenininke Ingrida Mockute. Pagal projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.
12.30–14.00 val. Šaradų bumas arba „Kaip dramblys ėjo į mokyklą“. Žaisime vaidindami ir piešdami.
17.00–18.00 val. „Poezijos pavasario“ renginys „Skaitome tarp tiltų“. Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas skaito Pauliaus Širvio poeziją, akomponuoja pianistas, džiazo virtuozas Saulius Šiaučiulis. Vakaro svečias teologas, pranciškonų vienuolis, poetas brolis Bernardas.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.