Vieta:  KMSVB Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštė)

Birželio 25 d., penktadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į susitikimą su aktore Egle Jackaite. Muzikos kūrinius atliks pianistas Antanas Cirtautas. Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.

E. Jackaitė – ne tik talentinga aktorė, bet ir be galo šilta, gyvenimą mylinti asmenybė. Žmogus, kuris gali padrąsinti, įkvėpti pokyčiams, būti pavyzdžiu, kaip reikia džiaugtis gyvenimu. Renginio metu kalbėsimės apie tai, ką aktorei reiškia teatras, nuo ko prasidėjo jos pažintis su teatro pasauliu, kodėl pasirinkta būtent ši kryptis. Svarstysime, kuo žiūrovui naudingas teatras, ką mes iš jo galime pasiimti, galbūt išmokti. Paliesime gyvenimo pokyčių temą – ieškosime atsakymų, iš kur semtis įkvėpimo ir ieškoti drąsos pradėti ką nors naujo, kaip nepalūžti dėl įvairių gyvenimo sunkumų, kas padeda atsitiesti ir eiti toliau, ir kur ieškoti kasdienio stiprybės šaltinio.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.

Dalintishttps://www.facebook.com/events/3000983636781425/