Vieta:  KMSVB Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9)

Gegužės 29 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame jaunimą į knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimą bibliotekoje. Gegužės mėnesį skaitome ir virtualaus susitikimo metu aptarsime Jono Jonasson knygą „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo“.

2020 m. vasarą Interaktyvioje vasaros skaitykloje startavusio knygų mylėtojų klubo susitikimai vyksta kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį. Knygų klubas „Kitame sakinyje“ – tai įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimas vyks bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9). Svarbu nepamiršti visų saugumo reikalavimų.