Vieta:  Kalnupės bibliotekos Facebook paskyra

Balandžio 22 d., ketvirtadienį, 15.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinys kviečia į nuotolinę edukaciją šeimai „Žiūrėk, skaityk, filmuok!“. Skaitysime Jurgos Baltrukonytės knygelę „Filmukai“, piešime pagrindinius veikėjus ir kursime animacinius filmukus programėle „Stop Motion“. Edukaciją ves greitojo skaitymo metodikų mokytoja Vida Daukšienė. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Ši Jurgos Baltrukonytės knygelė „Filmukai“ padės įgyvendinti daugelio vaikų svajonę-tapti kino filmo aktoriumi ar režisieriumi. Štai ką rašo apie knygelę pati autorė: „Vieną dieną man gimė puiki mintis, kaip atitraukti vaikus nuo ekranų, – reikia juos pačius paversti aktoriais! Ši filmukų knyga – tarsi naujas nuotykis, nauja veikla visai šeimai. Švelnios istorijos apie meilę, pavydą, draugystę, įdomios užduotys ir linksmi žaidimai – tam, kad jūsų šeima taptų smagiausia komanda.“

Tiesioginė transliacija vyks Kalnupės bibliotekos feisbuko paskyroje.

Reikalingos priemonės: 1. A4 formato spalvoti ir balti lapai. 2. Žirklės. 3. Flomasteriai. 4. Klijai. 5. Mobilusis telefonas su internetiniu ryšiu.

Dalintis feisbuke
: https://www.facebook.com/events/366932297865743