Vieta:  @kmsvb feisbuko paskyroje

2021 m. kovo 23 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į virtualų keliautojos Gabrielės Štaraitės knygos „Apie Afrikos žmones ir žvėris“ pristatymą. Transliacija vyks @kmsvb bibliotekos FB paskyroje.

„Botsvana ir Namibija, Madagaskaras ir Uganda, Svazilandas ir Pietų Afrikos Respublika, Tanzanija ir Kenija – visos Afrikos šalys gali pasirodyti panašios, nes kas gi gali skirtis safariuose ar pravažiuojamų kaimų lūšnelėse? Bet skiriasi, – rašo knygos autorė. – Afrikoje kasdien junti nuotykio skonį: vis nauji susitikimai ir nematyti gyvūnai. Skiriasi net brūzgynai ir žemės spalva. Skiriasi namų formos ir genčių charakteriai. Tik šypsenos tokios panašios. Ir panašus džiaugsmas pažįstant skirtingą Afriką. Šią knygą rašiau todėl, kad man nepatinka, kaip Afrikos žemynas yra nuvertinamas. Kad nurašomas ten net neapsilankius, nepasidomėjus. Tad skaitykite ir važiuokite. Pažinkite ir tik tada sakykite, ką galvojate.“

Gabrielė Štaraitė – keliautoja, rašytoja, egzotinių kelionių organizatoriaus „Travel Planet“ bendraturtė ir vadovė, knygos „Į Aziją su meile“ autorė.

Dalintis feisbukehttps://www.facebook.com/kmsvb/posts/4169866053047003

Transliacijos įrašas