Vieta:  Tiesioginė transliacija: https://fb.watch/3QSV5U7mmb/

Tikriausiai žinote tą jausmą - tik padėjote telefoną į šalį, o jis vėl Jūsų rankose. Vakare planavote skaityti, tačiau žiūrite juokingus vaizdelius. Ups! - jau ir po vidurnakčio, o vaizdai ekrane nepaleidžia...

Kodėl kartais taip sunku padėti ekranus į šalį? Kodėl Facebook‘e nykščiu nuslenkam gerokai daugiau kilometrų nei planavome?

Kaip būti sąmoningu tarp didžiulių, niekada nesibaigiančių srautų ir atsirinkti mums tikslingą bei vertingą informaciją efektyviai? E. skautų tarybos narys Lukas Keraitis savo pranešime dalinsis asmenine istorija ir kelione ieškant atsakymų į šiuos klausimus. Jis supažindins su socialinių tinklų triukais ir pasaulyje populiarėjančiu skaitmeninio sąmoningumo judėjimu. Išmokime atsiimti savo dėmesio kontrolę!

Visa tai ir daugiau - neišėjus iš namų. Vasario 23 d., antradienį, 17 val. sudalyvaukite „Prisijungusi Lietuva“ nuotoliniame renginyje „Socialinių tinklų dėmesio ekonomika: kaip juose naršyti sąmoningai?“, kurio metu turėsite galimybę:

✔️ Pagilinti žinias kaip sąmoningiau naršyti socialiniuose tinkluose bei gauti praktiškų e. skautų tarybos nario, TV ir radijo laidų vedėjo Luko Keraičio patarimų.
✔️ Diskusijoje apie skaitmeninį raštingumą Lukas Keraitis susipažins su režisieriumi, TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų atstovu Kristijonu, bei Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos atstovu. Renginio metu turėsite galimybę užduoti klausimų, tad nesidrovėkite!
✔️Specialioje formoje užsiregistravę į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus bei sudalyvavę viktorinoje, dalyviai galės pelnyti prizų! Taip pat sudalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas - e. apyrankė + saldi dovanėlė!

Renginio programa:
17:00 val. Renginio pradžia.
17:10 val. Socialinių tinklų dėmesio ekonomika: kaip juose naršyti sąmoningai? Pranešimą skaitys Lukas Keraitis.
17:40 val. Diskusija apie skaitmeninį raštingumą su svečiais:
Režisieriumi ir TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos atstovu ir e. skautu Kristijonu. Moderatorius – Lukas Keraitis
18:10 val. Viktorinos bei loterijos nugalėtojų skelbimas.
18:20 val. Renginio pabaiga.

Kilus klausimams – susisiekite el. paštu eskautailt@gmail.com

Tiesioginė transliacija vyks projekto „Prisijungusi Lietuva“ Facebook paskyroje.

Dalintis feisbukehttps://www.facebook.com/events/471635177353594

Transliacijos įrašas