Vieta:  Virtualus susitikimas Facebook grupėje

dramokr.jpg

Sausio 30 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame jaunimą į knygų klubo „Kitame sakinyje“ virtualų susitikimą. Sausio mėnesį skaitome ir virtualaus susitikimo metu aptarsime E. M. Remarko knygą „Vakarų fronte nieko naujo“.

Viena iškiliausių ir populiariausių XX a. pasaulinės literatūros viršūnių, laikomas bene išraiškingiausiu „prarastosios kartos“ rašytojų manifestu ir įtaigiausiu kūriniu apie karą. Paprastomis, natūraliomis ir lakoniškomis stilistinėmis priemonėmis Remarque‘as užčiuopė ir įprasmino pagrindinio herojaus Pauliaus Boimerio ir jo bendraamžių, atsidūrusių mirties akivaizdoje, dvasines būsenas.

Vasarą Interaktyvioje vasaros skaitykloje startavusio knygų mylėtojų klubo susitikimai dėl esamos epidemiologinės situacijos vyksta nuotoliniu būdu kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį. Knygų klubas „Kitame sakinyje“ – tai įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Virtualaus susitikimo nuoroda, diskusijos ir įvairiausi klausimai skelbiami uždaroje Facebook grupėje „Knygų klubas „Kitame sakinyje“. Kviečiame prisijungti!

Knygų klubo „Kitame sakinyje“ susitikimus organizuoja bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9).