Vieta:  Tiesioginė transliacija: https://youtu.be/1lvi6PV88BU

dramokr.jpg

Sausio 8 d., penktadienį, 17 val. kviečiame stebėti tiesioginę konkurso „Klaipėdos knyga 2020“ renginio transliaciją – pristatysime Dianos Latvės debiutinį novelių romaną „Memelio gaisras“. Pokalbį su autore moderuoja Birutė Skaisgirienė. Pristatymo metu matysite fragmentus iš dokumentinio reprezentacinio filmo apie šiuolaikinę Klaipėdą.

Tiesioginė transliacija vyks bibliotekos Youtube kanale, nuorodahttps://youtu.be/1lvi6PV88BU 

Dianos Latvės Novelių romanas „Memelio gaisras“ nukelia skaitytojus į skirtingų laikotarpių Klaipėdos, kadaise vadintos Memeliu, ir jos apylinkių puslapius. Čia istorijos peržengia amžių ir valstybių ribas. Knygą sudaro penkios novelės, kurios laiko prasme apima laikotarpį nuo 19 amžiuje vykusio Krymo karo iki mūsų dienų. Visus rašytojos pasakojimus vienaip ar kitaip sieja trys veikėjai – Jonas Kelis, jo sūnus Mikė ir neregimas, atmintį istorijos tėkmėje išsaugantis laikas.

„Bandau užčiuopti praeitį, o kai nepavyksta – išsigalvoju nebūtų dalykų, jie tampa vis realesni. Kas, jei mano pramanai ateityje virs istorija? Tuomet visa praeitis – vien išgalvotos legendos“, – Diana Latvė, Lietuvos jūrų muziejuje dirbanti biologė, savo laisvalaikį skirianti istorinių šaltinių studijoms ir literatūrai.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/221982776122609/ 


Ankstesni knygų pristatymai ir būsimi renginiai